top of page

Gdzie jeszcze skaning 3D jest bardzo przydatny ?

  • Jeżeli kupiłeś dom/ mieszkanie od dewelopera i chcesz sprawdzić dokładną kubaturę domu/mieszkania, aby porównać to z tym za co zapłaciłeś to taka usługa jest dla Ciebie, w bardzo krótkim czasie otrzymasz od nas dokumentację, która będzie niezbitym dowodem na to, że np. kupione mieszkanie jest o np. 0,5 m kw mniejsze niż kupiliśmy, co przy obecnych cenach za metr kwadratowy daje korektę ceny 3-4 tys za każde pół metra kwadratowego ! Dodatkowo posiadając taką dokumentację przy wykańczaniu mieszkania, będziesz miał zawsze wszystkie wymiary ze sobą ( można to wgrać na telefon ), i w sklepie dokonując zakupów materiałów wykończeniowych w każdej chwili możesz sprawdzić wymiar, który zapomniałeś wcześniej spisać, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na kolejne pomiary i  ponowną wizytę w sklepie. Nie musimy też kupować nadwyżek materiału obawiając się, że czegoś zabraknie

INNE

Apartment Views
Deep Root Fertilization

  • Chcesz przebudować swój przydomowy ogród ?  Skan 3d pozwoli dokładnie zwymiarować działkę ze wszystkimi obiektami znajdującymi się na niej, a następnie będzie stanowił dobrą podstawę do zaprojektowania Twojego nowego wymarzonego ogrodu.

 

 

Urban Planning
  • Tworzenie miejskich planów ulic pod planowane przebudowy, całych przestrzeni miejskich-  wygenerowana chmura punktów wraz z teksturą HDR stanowi doskonałe uzupełnienie dokumentacji geodezyjnej, która często określa tylko to co jest na poziomie ziemi, nie uwzględnia różnorodności kamienic, czy nietypowych przestrzennych obiektów. Skan 3d pozwala na stworzenie materiałów uzupełniających jak wizualizacje 3d, które będą pomocne dla architektów projektujących przebudowę czy też koordynatorów branż, dając nam możliwość weryfikowania wprowadzanych zmian.   

 

bottom of page